fbpx
Artikujt e fundit

Hygerta Sako zbulon si i humbi 12 kilogramë!

Moderatorja e njohur sportive Hygerta Sako së fundmi ka rënë në sy për një ndryshim të dukshëm në peshën e saj. Ka qene vetë Sako e cila ka bërë të ditur kilet e humbura duke iu përgjigjur ndjekësve kureshtarë në Insta-storyn e saj. Dhe janë jo pak, por plot 12 kilogramë.

E nëse jeni kuriozë të dini sesi ia bëri Hygerta, ajo ka zbuluar se kilet i ka humbur duke ngrënë ushqime sipas grupit të gjakut, me aktivitet fizik dhe shumë vullnet.

A jeni edhe ju gati për një mision të tillë? Hygerta ia doli. Po ashtu mundesh edhe ti!

https://www.dietaime.com/2018/10/09/dieta-qe-duhet-te-mbash-ne-baze-te-grupit-te-gjakut-qe-ke-2/

Aliexpress WW
Summer Trends: Hot Elements & Popular Color Floral, Mesh, Polka Dots, Star & Moon, Tie-dyed, Leopard... More to Explore May 14-June 3

Më të lexuara

Aliexpress WW
To Top