fbpx
Artikujt e fundit

Nuk ju duhet botoks apo mbushës: me këto fshehtësi do të dukeni 10 vite më të reja!

Kur femrat vërejnë një rrudhë në fytyrën e tyre, përcaktohen për ndërhyrje laserike, si botoks dhe kremra të shtrenjta. Ato duhet t’i takojnë të kaluarës, sepse kemi disa këshilla për ju…
Harrojeni alkoholin

Mos harroni se as një gotë e vetme me alkool nuk i shkon për shtati trupit tuaj. Alkooli nxit prodhimin e radikalëve të lirë dhe në këtë mënyrë dëmtojnë qelizat e lëkurës.
Mos jetoni pa domate

Edhe pse ndoshta gjatë verës i konsumoni më shpesh në formë të sallatës, provoni t’i zieni, t’i ngrini dhe t’i ruani për më vonë.
Harrojeni sheqerin dhe ushqimin e shpejtë

Ushqimi i shpejtë është përplot me sheqer dhe aditiv që kurrsesi nuk janë të shëndetshëm për organizmin tonë, ndërsa që yndyrat që pjekin ushqimin shkaktojnë inflamacione dhe skuqje të fytyrës.

Aliexpress WW
Summer Trends: Hot Elements & Popular Color Floral, Mesh, Polka Dots, Star & Moon, Tie-dyed, Leopard... More to Explore May 14-June 3

Më të lexuara

Aliexpress WW
To Top