fbpx
Artikujt e fundit

Si ja bën zonja e parë e Francës që është në super formë edhe pse 64 vjeç?

Zonja e Parë Franceze ka tronditur botën me pamjen e saj gjthnjë në formë, edhe pse plot 64 vjeçe.

Ajo ka 7 nipër e mbesa. Pra si ja del Madame Macron?

Brigitte Macron hyri në sferën publike si gruaja e presidentit francez të zgjedhur kohët e fundit, Emmanuel Macron, 25 vite më i vogël.

Zonja e parë mund të veshë fustane e pantallona si një vajzë me gati gjysmën e moshës të saj.  Njerëzit në mbarë botën gjithnjë kanë qenë kuriozë për “sekretin” e saj, e sidomos ato gra që kanë të njëjtën moshë me të.

Me Francën që është toka e ëmbëlsirave dhe e verës, nuk është hera e parë që kemi pyetur veten sesi gratë franceze arrijnë të qëndrojnë aq të dobëta dhe në formë.

Në rastin e Brigitte Macron, kreu i kreut të Pallatit Elisej, Guillaume Gomez ishte i etur për të na ndriçuar.

Sipas Gomez, Brigitte Macron ha dhjetë porcione të frutave dhe perimeve çdo ditë. Ajo është veçanërisht e interesuar për prodhimet sezonale dhe kuzhina kujdeset për të shërbyer ushqime organike dhe të prodhuara në vend.

Por kjo nuk e ndalon çiftin Macron të kënaqen me verë dhe djathë herë pas here!

Aliexpress WW
Summer Trends: Hot Elements & Popular Color Floral, Mesh, Polka Dots, Star & Moon, Tie-dyed, Leopard... More to Explore May 14-June 3

Më të lexuara

Aliexpress WW
To Top